شرایط و ضوابط انجمن ان ال پی و کوچینگ ایران

دانش آموختگان عزیز و فرهیختگان و اساتید گرامی،

«انجمن صنفی ان ال پی و کوچینگ »، تنها انجمن صنفی، تخصصی و رسمی با این نام است که از کمیسیون ماده ۱۰ قانون فعالیت احزاب، جمعیت‌ها و تشکل‌ها در حوزه ” ان ال پی” پروانه انجمن صنفی دارد؛ از این رو، این انجمن صنفی جز دفتر مرکزی‌اش در تهران، فاقد هیچ شعبه، نمایندگی یا دفتری در پایتخت و کشور است.

بدیهی است در تلاشیم به همت عالی وحمایت مدرسین عزیز از سراسر ایران
در تمامی استانها در خدمت ارتقا سطح دانش و آگاهی و گسترش ان ال پی و کوچینگ باشیم..

صادقانه بر تعهد مان استواریم که آموزش متناسب با استانداردهای جهانی ان ال پی و کوچینگ به “مدیریت و راهبری پروفسور عمرایی” و “تربیت و پرورش مدرسانی توانمند با هدف آموزش و نشر تخصصی استاندارد با اهداف متعالی دانش افزایی و توان افزایی” را در سایت تخصصی آموزشی انجمن صنفی ان ال پی و کوچینگ؛ فدای منافع شخصی، مالی نخواهیم کرد و با درج این قوانین و انتظار همراهی و همگاهی مدرسین ارزشمند این حوزه خرسندیم که بتوانیم ناب ترین خدمات آموزشی را ارائه کنیم و در راستای این آرمان بزرگ، رسالت اصلی سایت انجمن را که پرورش اخلاق در مسیر آگاهی ودانش است پاس می داریم؛

  • سایت انجمن قطعاً فقط علمی آموزشی اطلاع رسانی در حوزه ان ال پی و کوچینگ بوده و در موارد سیاسی مذهبی اعتقادی وغیره ورود نخواهد داشت و مسئولیت انتشار نظرات مدرسین یا کاربران بر عهده خود ایشان خواهد بود.
  • مالکیت معنوی مطالبی که توسط هر یک از مولفین در سایت انجمن منتشر شده باشد متعلق به مولفان مطلب و سایت انجمن پدیدآورنده را همواره به رسمیت می شناسند.
  • محتوای تخصصی استاندارد در تعامل با اساتید دانشگاهها و مدرسین توانمند از سراسر دنیا ارائه خواهد شد لذا استفاده از مطالب سایت انجمن در سایت دیگر با ذکر لینک و نام سایت انجمن ضروری است.
  • عضویت در سایت انجمن به معنای پذیرش کلیه قوانین سایت می باشد.
  • هویت ورسالت انجمن آگاهیست وسایت انجمن با اهداف دانش افزایی و توان افزایی و حمایت صنفی از حقوق مدرسین و ارائه آموزش استاندارد شرایط و امکانات برگزاری آنلاین سمینارهای علمی تخصصی را بدون محدودیت زمانی و مکانی فراهم می آورد و تمامی کاربرانی که در سایت ثبت نام کنند می‌توانند از فایل های ارائه شده برای رشد شخصی و آموزش بهره ببرند و با نام ولینک انجمن در صورت “اجازه انتشار ” در اختیار دیگران قرار دهند..
  • انجمن متعهد می شود اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ نمایند مدرسین عزیز نیز متعهد به حسن نیت و حسن استفاده از مطالب و امکانات سایت برای رشد و آگاهی خود و جامعه میباشند.
  • مدرسین متعهد می شوند مسئولیت تمامی محتوای ارائه شده خود؛ از مجوزها فایل های صوتی و تصویری پاورپوینت و منابع معرفی شده مانند کتاب ها ، pdf و را بپذیرند و هیچگونه حق مالکیت معنوی از اشخاص حقیقی یا حقوقی را تضییع نکنند.
  • از سایت انجمن برای هیچ کسب و کاری غیر از آموزش و ارتقا سطح دانش و آگاهی خود و جامعه استفاده نکنیم.